A gyönyörű Gennadi Grand Resort & Spa wellness részlegére keresünk a szépészeti szakmában jártas, kedves, ápolt megjelenésű, vendég orientált, mosolygós hölgyeketBeautician / Aesthetician pozícióra.

A feladatok főként a kozmetikus, masszőr, esztéta és manikűrös szakmákból tevődnek össze.

Feladataid közé tartozik:

  • Arckezelések (arcpakolások, bőrápolás, masszázs stb.)
  • Testkezelések (wax / szőrtelenítés, bőrápolás, masszázs, relaxáció)
  • Manikűr/pedikűr
  • Vendégek zavartalan relaxációjának biztosítása, igény szerint informálása angol nyelven

Fontos! A munkáltató tréninget biztosít számodra, mielőtt munkába állnál, így elegendő ha alap tapasztalattal rendelkezel és megfelelő készségekkel, hozzáállással!

Elvárások:

  • Minimum társalgási szintű angoltudás
  • Szépészeti szakmában szerzett tapasztalat (pl. kozmetikus, masszőr, esztéta, szépségtanácsadó stb.)
  • (Előny az ilyen területeken szerzett végzettség / képesítés)
  • Tanulási, fejlődési vágy
  • Ápolt külső
  • Kedves, pozitív kisugárzás
  • Mosolygós, barátságos, vendég orientált személyiség

Munka részletei:

  • Szállás és étkezés ingyenesen biztosított
  • Alap nettó fizetés 1000-1200€ / hó + borravaló
  • Szezonvégi bónusz
  • Napi 8 órás munkarend